Web Tasarım Ankara

Teşvik ve Destekler


 • IPARD II HİBE PROGRAMI - İKİNCİ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI

  IPARD II HİBE PROGRAMI - İKİNCİ BAŞVURU ÇAĞRI İLANI

 • Bölgesel Kalkınma Ajansları Hibe Programları

  Bölgesel Kalkınma Ajansları Hibe Programları

 • Ziraat Bankası Kredileri

  Ziraat Bankası Kredileri

  T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Tarım Kredi Kooperatiflerince Tarımsal Üretime Dair Düşük Faizli Yatırım ve İşletme Kredisi Kullandırılmasına İlişkin Kararın yürürlüğe konulması; Başbakan Yardımcılığının 22/1/2013 tarihli ve 1222 sayılı yazısı üzerine, 15/11/2000 tarihli ve 4603 sayılı Kanunun 3 üncü maddesi ile 27/12/2006 tarihli ve 5570 sayılı Kanunun 1 inci maddesine göre, Bakanlar Kurulu’nca 28/1/2013 tarihinde kararlaştırılmıştır.

 • Ur-Ge Destekleri

  Ur-Ge Destekleri

  27.12.1994 tarihli ve 94/6401 sayılı Bakanlar Kurulu Kararı ile yürürlüğe konulan “İhracata Yönelik Devlet Yardımları Kararı” ile Para Kredi ve Koordinasyon Kurulu’na ait 23/09/2010 tarih ve 27708 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 2010/8 sayılı “Uluslar arası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” çerçevesinde Ekonomi Bakanlığı/İhracat Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen “UR-GE” programı hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

 • Yatırım Teşvik Belgesi

  Yatırım Teşvik Belgesi

 • TÜBİTAK AR-GE Destek Programları

  TÜBİTAK AR-GE Destek Programları

  Sanayi ar-ge projeleri destekleme programı, Proje pazarları destekleme programı, Kobi yararına teknoloji transferi destek programı, Kobi ar-ge başlangıç destek programı, Teknoloji ve yenilik odaklı girişimleri destekleme programı (teknogirişim), Uluslararası sanayi ar-ge projeleri destekleme programı...

 • KOSGEB Destek Programları

  KOSGEB Destek Programları

  Kobi proje destek programı, Tematik proje destek programı, İşbirliği güçbirliği destek programı... Tüm KOSGEB Destek programları için tıklayın...

 • Tarımsal Destekler 2012

  Tarımsal Destekler 2012

  Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, 2012 yılı üretimi için çiftçiye karşılıksız olarak toplam 7.6 milyar liralık destekleme ödemesi yapacak.

 • GAP Bölgesi Projeli Süt Sığırcılığı İşletmesi

  GAP Bölgesi Projeli Süt Sığırcılığı İşletmesi

  Adıyaman, Batman, Dıyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak İllerinde Süt Sığırcılığı Yatırımlarının Desteklenmesine Başlandı.

 • DAP Bölgesine Projeli Sığır İşletmesi Hibe Programı

  DAP Bölgesine Projeli Sığır İşletmesi Hibe Programı

  DAP BÖLGESİNDE PROJELİ ETÇİ VE KOMBİNE IRKLARLA KURULACAK DAMIZLIK SIĞIR İŞLETMESİ YATIRIMLARINA YÖNELİK HİBE PROGRAMI

 • Doğrudan Yabancı Sermaye İzinleri

  Doğrudan Yabancı Sermaye İzinleri

  ERENOĞLU, tüm müşterilerinin ihtiyaçları olan ve Ankara’daki kamu kurum ve kuruluşlarından alınması gereken İzin ve Belgelerin zamanında alınmasının ne kadar önemli olduğunun bilinci ile konusunda uzman, mevzuatı bilen elemanları ile eksiksiz başvuru ve de etkin takip ve sonuçlandırma hizmetleri sunmaktadır. Bu süreç başvuru dosyasının hazırlanmasından, kuruluşun tescil ve ilanına kadar geçen süreyi kapsamaktadır.

 • Yabancı Personel Çalışma İzni

  Yabancı Personel Çalışma İzni

  ERENOĞLU, tüm müşterilerinin ihtiyaçları olan ve Ankara’daki kamu kurum ve kuruluşlarından alınması gereken İzin ve Belgelerin zamanında alınmasının ne kadar önemli olduğunun bilinci ile konusunda uzman, mevzuatı bilen elemanları ile eksiksiz başvuru ve de etkin takip ve sonuçlandırma hizmetleri sunmaktadır.