ERENOĞLU

ERENOĞLU DANIŞMANLIK Şirketi 1994 yılında kurulmuş bir aile şirketidir. DANIŞMANLIK, DIŞ TİCARET, HUKUK VE DİL HİZMETLERİ olmak üzere dört gruptan oluşmaktadır. Her bir faaliyet kendi bünyesinde ve alanında tecrübeli uzmanlarla çalışarak katma değer yaratmaktadır.

Firmamızın için en değerli yatırım “İNSANDIR.” Ulusal ve uluslararası alanlarda faaliyet gösteren firmamız din, dil, ırk, cinsiyet ve siyasi görüş ayırt etmeksizin; güvenilir, dürüst, tutarlı, prensiplerinden ödün vermeyen yaklaşımıyla, çalışanlarının niteliğini sürekli artırarak bireysel gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Temiz, sağlıklı, sevgi ve saygı dolu çalışma ortamında hizmet üretmeyi ilke edinerek mükemmeliyetçilik anlayışından asla vazgeçilmemektedir.

ERENOĞLU, üretmiş olduğu hizmetlerle sektöründe bir marka halinde gelmiştir. Müşterilerine müspet ilimin ışığında hizmetler sunarak emin ve kararlı adımlarla yoluna devam etmektedir.

 

MİSYON 

Misyonumuz profesyonel, yenilikçi ve geleceği kurgulayan yaklaşımımızla etkin bilgiye en hızlı şekilde müşterilerimize  ulaştırıp, bilgiyi en verimli şekilde değere dönüştürmek, müşterilerimiz için yarattığımız değeri sürekli daha fazla büyütmek ve bu değeri olabildiğince ülkemize yaymaktır. Bilimi kendisine rehber edinerek, üretim ve katma değer yaratmak isteyenlere, hedef ve yol göstererek STRATEJİK  hizmetler sunma görevini üstlendik.

Ülkemizin kıt kaynaklarından ucuz ve kaliteli hizmet üretmenin en iyi yolu bilimden üretilmiş bilgiyi  kullanmaktır.

Bu itibarla, bilgiyi üretime, eğitime ve ticari değere dönüştürerek hizmet sunmayı kendimize misyon edindik.

 

VİZYON

Dünyada ve ülkemizdeki değişim ve dönüşümü önceleyerek bizim gibi düşünen ülkemizin stratejik  aktörlerine, kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmetleri vermeyi amaçlıyoruz.

Deneyim ve bilgiye dayanan, sorunların çözümüne odaklanan, güvenilir ve yüksek kaliteli danışmanlık hizmetlerimizle ülkemizin ve bölgemizin kalkınmasına ve  gelişmesine katkıda bulunmak istiyoruz.

Bunun için parolamız  “EĞİTİM ve  ÜRETİM” olmuştur ve olmaya devam edecektir.

 

 
1815 kez görüntülendi
Firma 1
Firma 2
Firma 3
Firma 4
Firma 5
Firma 6
Firma 7
Firma 8
Firma 9
Firma 10
Firma 11