ÖZEL SEKTÖR,

  • ÜRETİM,
  • İSTİKRAR,
  • REKABET,
  • EKONOMİ,
  • BÜYÜME ve
  • REFAH DEMEKTİR

 

ERENOĞLU firması olarak, hizmetlerimizle özel sektör kuruluşlarına yukarıda saydığımız değerlerin yaratılmasında, korunmasında ve geliştirilmesinde önemli katkılarda bulunmaktayız.

 

Verimliliğin ve zamanın çok önemli olduğu günümüz iş dünyasında Üretim, Pazarlama, İhracat, Yönetim vb. alanlardaki kritik öneme sahip uzmanların tercüme yapmaları yerine, kendi görevlerini yürütmelerini sağlıyoruz. Özel sektörün profesyonel dil hizmeti gereksinimlerinde en iyi şekilde destek veren bir çözüm ortağıyız. Bu konuda yapmış olduğumuz maliyetlendirme ve verimlilik hesabı ilgili kuruluşun % 75 - 80 lere varan verimlilik artışı sağlandığını göstermiştir.

ERENOĞLU, dil gereksinimlerinde Çözüm Ortağı olarak, uluslararası ticaret ve ilişkilerde kaliteli ve etkin hizmetler sunmaktadır.

Firmamız özellikle son dört yıl içerisinde AB Mevzuatı uyum çalışmaları çerçevesinde başta Tarım ve Köyişleri Bakanlığı ve ilgili Genel Müdürlükleri, Sağlık Bakanlığı ve ilgili Genel Müdürlükleri ve Daire Başkanlıkları, Çevre Bakanlığı, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı, ABGS ve diğer muhtelif kamu kurum ve kuruluşları ile muhtelif AB Eşleştirme ve Teknik Destek Projelerine ve de ulusal ve uluslararası özel sektör kuruluşları ile STK’lara (Sivil Toplum Kuruluşlarına) 120.000 Sayfanın üzerinde tercüme hizmeti sunmuş olup (teknik, mevzuat, ekonomi, ticari, medikal / tıp ve diğer tüm konularda), başta AB terminolojisi olmak üzere sektörel terminolojiye hâkim bir çalışma ekibine ve altyapıya sahiptir.

 
481 kez görüntülendi